Kaloud Lotus 1+ Auris The Gold Lotus coveris

Rodoma 1–12 iš 24

Kibirėlis kaljano anglims Simple S

10.00
Kibirėlis kaljano anglims Simple S 7 Miglos- tai patogus kaljano anglių laikiklis.

Kibirėlis kaljano anglims Simple M

13.00
Kibirėlis kaljano anglims Simple M 7 Miglos- tai patogus kaljano anglių laikiklis.

Kibirėlis kaljano anglims Simple L 7 Miglos

19.00
Kibirėlis kaljano anglims Simple L 7 Miglos- tai patogus kaljano anglių laikiklis.

Kibirėlis kaljano anglims Royal L 7 Miglos

19.00
Kibirėlis kaljano anglims Royal L 7 Miglos - tai patogus kaljano anglių laikiklis.

Kibirėlis kaljano anglims Royal M 7 Miglos

15.00
Kibirėlis kaljano anglims Royal M 7 Miglos - tai patogus kaljano anglių laikiklis.

Kibirėlis kaljano anglims Royal S 7 Miglos

12.00
Kibirėlis kaljano anglims Royal S 7 Miglos - tai patogus kaljano anglių laikiklis.

Karščio kamera Cepelin

16.00
Karčio kamera - tai įrenginys kuris yra skirtas reguliuoti kaljano anglies temperatūrai. Priklausomai nuo kaljano anglies temperatūros, kaljano taurelės turinį galite įkaitinti daugiau arba mažiau. Pamiršite foliją ir sudegusį tabaką! Karščio kameros matmenys: ø7.5 cm, aukštis 5 cm Karščio kamera Cepelin su dangteliu ir rankenėle. Tai ne tokia pat kaip Zeppelin karščio kamera. Cepelinas yra tradicinė karščio kamera su dugne esančiomis skylėmis.

Karscio kamera neorginali juoda

15.00
Karčio kamera - tai įrenginys kuris yra skirtas reguliuoti kaljano anglies temperatūrai. Priklausomai nuo kaljano anglies temperatūros, kaljano taurelės turinį galite įkaitinti daugiau arba mažiau. Pamiršite foliją ir sudegusį tabaką! Karščio kameros matmenys: ø7.5 cm, aukštis 5 cm Karščio kamera su rankenėle.

Karscio kamera replika su rankena

15.00
Karčio kamera - tai įrenginys kuris yra skirtas reguliuoti kaljano anglies temperatūrai. Priklausomai nuo kaljano anglies temperatūros, kaljano taurelės turinį galite įkaitinti daugiau arba mažiau. Pamiršite foliją ir sudegusį tabaką! Karščio kameros matmenys: ø7.5 cm, aukštis 5 cm Karščio kamera su rankenėle. Lengvai tilps 3 angliukai.

Karscio kamera Wings

14.00
Karčio kamera- tai įrenginys kuris yra skirtas reguliuoti kaljano anglies temperatūrai. Priklausomai nuo kaljano anglies temperatūros, kaljano taurelės turinį galite įkaitinti daugiau arba mažiau. Pamiršite foliją ir sudegusį tabaką! Karščio kameros matmenys: ø7.5 cm, aukštis 5 cm Karščio kamera be rankenėlių su kaminėliu per vidurį, dėl ko jūsų tabakas bus apsaugotas nuo pelenų

Karscio kamera replika su dvejomis rankenomis

17.00
Karčio kamera- tai įrenginys kuris yra skirtas reguliuoti kaljano anglies temperatūrai. Priklausomai nuo kaljano anglies temperatūros, kaljano taurelės turinį galite įkaitinti daugiau arba mažiau. Pamiršite foliją ir sudegusį tabaką! Karščio kameros matmenys: ø7.5 cm, aukštis 5 cm Karščio kamera su patogiomis dvejomis rankenomis

Karščio kamera Oduman Ignis Venus

24.00
Karščio kamera Oduman Ignis Venus - tai 3 25mm angliukus talpinanti karščio kamera. Pasižymi ilgaamžiškumu. Naudojama vietoj folijos. Puikiai tinka didžiąjai daugumai kaljano taurelių.