7 MIGLOS NAUDOJAMI TIK SAUGŪS ATSISKAITYMO BŪDAI

SAUGUMAS

7 Miglos.lt internetinėje svetainėje siūlome greitus atsiskaitymo būdus, kurių pagalba taupome jūsų laiką. Norime, kad apsipirkimas jums taptų ne tik malonus, bet ir saugus. Pas mus įdiegti aukščiausi saugumo standartai – SSL sertifikatai, todėl esate garantuoti, jog saugomi ir tvarkomi duomenys yra patikimose rankose. 

ATSISKAITYMAS

Siūlome 5 atsiskaitymo būdus – apmokėjimą grynais, bankinį pavedimą, elektroninę bankininkystę, lizingą ir apmokėjimą kriptovaliutomis. 

APMOKĖJIMAS GRYNAIS

Atsiskaitymas grynais galimas tik Marijampolėje esančioje fizinėje parduotuvėje, Gedimino g. 28. Taip pat šiuo adresu galima atsiskaityti bankine kortele. 

BANKINIS PAVEDIMAS

Pasirinkę šį mokėjimo būdą ir paspaudę mygtuką “APMOKĖTI” akimirksniu gausite internetinės parduotuvės banko sąskaitos rekvizitus, pagal kuriuos savo internetinio banko savitarnoje galėsite atlikti pavedimą. Šis būdas gali užtrukti priklausomai nuo bankų darbo laiko. Jei pavedimą atlikote penktadienį po pietų ar savaitgalį ir jūsų bankas yra kitoks nei SWEDBANK, tuomet pavedimas į mūsų banko sąskaitą atkeliaus pirmadienį, pirmoje dienos pusėje. Ar pavedimas atkeliavo sutikriname rankiniu būdu, dėl to užsakymo būsena pasikeičia, kai patys ją pakeičiame.

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ

Greičiausias apmokėjimo būdas – elektroninė bankininkystė. Būsite nukreipti į mūsų partnerių apmokėjimo puslapį, kur galėsite saugiai prisijungti prie interneto banko ir patvirtinti apmokėjimą. Sumokėjus, užsakymo statusas iškart patampa “VYKDOMAS”. Toks apmokėjimo būdas yra labiau automatizuotas – mums nereikia rankiniu būdu patikrinti ar į sąskaitą atkeliavo pinigai. 

LIZINGAS

Jei nenorite įšaldyti didelės pinigų sumos galite pasinaudoti mūsų partnerių siūloma lizingo paslauga. Šis apmokėjimo būdas yra saugus ir gali užtrukti. Pirmiausiai jūsų paraišką turi įvertinti mūsų partnerių specialistai. Apie savo sprendimą jie mus informuoja elektroniniu paštu – jei sutartis pasirašyta – prekes nedelsdami išsiunčiame jūsų nurodytu siuntimo būdu.

APMOKĖJIMAS KRIPTOVALIUTOMIS

Šis mokėjimo būdas yra dar ne visiems pažintas. Lygiai taip pat, kaip apmokate naudojantis el. bankininkyste, taip ir apmokant kriptovaliutomis, būsite nukreipti į mūsų partnerių “Utrust” apmokėjimo puslapį. Mokėjimą turite įvykdyti per 15 min, kitaip užsakymas bus atšauktas. Apmokėti labai paprasta – su savo kamera nuskenuokite QR kodą, kuriame yra mūsų piniginės adresas (arba tiesiog nukopijuokite piniginės adresą) ir išsiųskite nurodytą sumą pasirinkta kriptovaliuta. Mes gavę apmokėjimą rankiniu būdu patvirtinsime užsakymo statusą ir išsiųsime prekes.

APSIPIRKITE

NAUDINGA ŽINOTI

KAIP IŠSIRINKTI KARŠČIO KAMERĄ?
KAIP IŠSIRINKTI VALYMO PRIEMONĘ KALJANUI?
KAIP IŠSIRINKTI KALJANO TAURELĘ?
AR SAUGU VARTOTI AKMENĖLIUS KALJANUI?
KUR LIETUVOJE ĮSIGYTI TABAKO?