Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

Kaljanų apžvalgos

Amy Deluxe kaljanų ir jų priedų prekės ženklas skaičiuoja jau dvyliktus metus. Vokiška kokybe paženklinti kaljanai per ilgą laiką yra pamėgti daugelio kaljano entuziastų bei kaljano barų. Priklausomai nuo kainos, kaljanai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Šiuo metu kompanija siūlo tris prekės ženklų linijas – Amir’s, 4 Stars bei AMY Deluxe.

4 Stars kaljanai yra pigiausi, lyginant su kitomis prekinių ženklų linijomis. Perkant būtent šio prekės ženklo kaljaną, reikėtų atsižvelgti į planuojamą rūkymo intensyvumą. Nes būtent pigesni kaljanai, naudojant intensyviau dažniausiai tarnauja ne ilgiau kaip pusę metų. Būtent 4 Stars kaljanų kaina oficialiame puslapyje svyruoja nuo 45 iki 69 EUR už komplektą. Į komplektą įeina – kaljano stiebas (šachta), stiklinė kolba, silikoninė šlanga, metalinis kandiklis, egiptietiško tipo taurelė, kaminėlis.

Amir’s Kaljanai priskiriami aukštesnei kategorijai. Tai plieniniai kaljanai, kurių komplekto kaina svyruoja nuo 120 iki 490 EUR. Šie kaljanai pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiai tinka tiems, kas planuoja rūkyti dažniau. Puošnūs ir kokybiški Amir’s kaljanai atrodo pakankamai įspūdingai. Pats brangiausias, 490 EUR kainuojantis Amir’s 409 kaljanas yra vienas didžiausių rinkoje. Jo aukštis – “tik” 1,70 m. Prie kaljano galima prijungti net 6 šlangas. Į komplektą įeina kaljano stiebas, kolba, dvi egiptietiško tipo taurelės, silikoninė šlanga, laikiklis šlangai, aliuminis kandiklis.

Sukomplektuotos taurelės tokiam kaljanui yra per mažos, dėl ko norint rūkyti su 6 šlangom, reikėtų įsigyti taurelę, kurioje tilptų daugiau tabako. Jei žinote kur būtų galima įsigyti nestandartinio dydžio taurelę, būtinai rašykite į komentarus.

Trečias prekinis ženklas – Amy Deluxe. Po šiuo ženklu slepiasi didžiausias kaljanų pasirinkimas – daugiau kaip 130 įvairiausių modelių, kurių komplekto kainos svyruoja nuo 40 iki 180 EUR. Pagrindinės medžiagos, iš kurių pagamintos metalinės detalės yra aliuminis, žalvaris, nerūdijantis plienas. Kaljanai taip pat sutverti kokybiškai. Kaip ir anksčiau aprašyti prekės ženklai, taip ir AMY Deluxe kaljanai yra pilnai sukomplektuoti ir paruošti naudojimui. Dažniausiai AMY Deluxe kaljanai vertinami dėl nedidelės kainos ir kokybės. Vokietijoje juos yra pamėgę nemažai kaljano barų.

Dar neapsilankei pas mus? Kviečiam kavos!

Kaune, Marijampolėje ir Klaipėdoje.

Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.