Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

Kaljanų apžvalgos

Aladin kompanija įkurta dar 1986 metais užsiima kaljanų gamyba ir prekyba, kaljano tabako, natūralios anglies ir kaljano priedų distribucija. Kompanija Aladin prekyba užsiėmė dar prieš pradedant populiarėti kaljanų kultūrai Vakarų Europos šalyse. Aladin vaidino vieną pagrindinių vaidmenų formuojant kaljano kultūrą pasaulyje.

Prieš 30 metų niekas neįsivaizdavo, jog įvairaus amžiaus žmonės užsinorėję pasikurs kaljaną iškyloje ar prie jūros. Kaljanas buvo pamirštas – buvo pastatytas į vieną kampą su bongais, kanapėmis, ar net heroinu. Būtent tuo sunkiu metu, Aladinas Kotbas įkūrė kompaniją Aladin, kuri specializavosi kaljanų, kaljano aksesuarų bei tabako gamyboje. Taip prasidėjo iki šiol trunkanti sėkmės istorija. Net pats didžiausias vizionierius nesitikėjo, jog kaljano “banga” Europą užpuls tokia jėga. Ir jau dešimtame dešimtmetyje kaljano bendruomenė nemenkai prasiplėtė. Pradėjo kurtis forumai, entuziastų grupės ir bendruomenės įvairiuose Europos miestuose. Tuo tarpu turizmas tokiose šalyse kaip Egiptas, Turkija, Tunisas ėmė augti, kas į daugelio gyvenimus įnešė kaljano potyrius. Pradėjus labiau domėtis kaljanų subtilybėmis, žmonės ėmė ieškoti kaip būtų galima įsigyti kokybiškus kaljanus. Taip Aladin tapo rinkos lydere, nes galėjo pasiūlyti kaljanus, kurių poreikis vis labiau augo.

Dar didesnis kaljano populiarėjimas prasidėjo apie 2000 metus. Pradėjus kurtis internetinėms parduotuvėms, prekyba tapo paprastesne. Tai neaplenkė ir kaljano industrijos. Per tą laiką Aladin, kaip pirmasis kakjanų gamintojas Vokietijos rinkoje, pradėjo dalyvauti įvairiose prekybos mugėse ir parodose, tokiose kaip “Intertabak”, “Ambiente”, ar “Tendence”. Taip ilgainiui išsiplėtė klientų ratas.

Aladin šiuo metu rinkai pasiūlo vienas už kitą geresnius produktus, tokius kaip Aladin MVP serijos kaljanus, kurie pasižymi puikiu dizainu, yra funkciškai patogūs. Kaljanai stebina tiek kokybe, tiek kaina.

Jei norite įsigyti Aladin kaljanų, spauskite ant nuotraukos:

Aladin MVP 470 kaljanas

Dar neapsilankei pas mus? Kviečiam kavos!

Kaune, Marijampolėje ir Klaipėdoje.

Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.