Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

KALJANO BARAS VILNIUJE 2023: TOP VIETOS

Pateikiame jums kaljano barus Vilniuje, kuriuos šiuo metu galima aplankyti. Jei ieškote vietos, kurioje galite praleisti laiką, pateikiame jums informaciją, paremtą Google bei Instagram prieinama informacija. Didžioji dauguma lankytinų įstaigų įsikūrę senamiestyje, tad nereikės blaškytis po skirtingus rajonus, kad suprasti koks kaljano baras Vilniuje jums yra tinkamas.

KALJANO BARAS

HOOKAH PLACE VILNIUS

Kaljano baras Hookah Place Vilniuje yra įsikūręs Labdarių g. 3. Senamiestyje. Jauki atmosfera paliks gerą įspūdį kiekvienam užsukusiam į šią vietą. Meniu galite rasti paspaudę šią nuorodą. Pagal šiuo metu (2023 m. I pusmečio) esamus įvertinimus, galime pamatyti, jog 205 lankytojai šią vietą įvertino 4.6 iš 5 balų. 

Šiame kaljano bare naudojama įvairių prekinių ženklų vandens pypkių (kaljanų įranga), tokia kaip Union, Hoob, Nube, Wookah, MattPear, Koress ir kiti. 

KALJANO BARAS

10 REASONS

Kaljano baras 10 Reasons jau ilgą laiką Vilniuje yra įsikūręs Vilniaus g. 27. Senamiestyje. Visai netoli Hookah Place esantis kaljano baras išsiskiria prabangia atmosfera. Pagal šiuo metu (2023 m. I pusmečio) esamus įvertinimus, galime pamatyti, jog 265 lankytojai šią vietą įvertino 4.4 iš 5 balų. 

Šiame kaljano bare naudojama įvairių prekinių ženklų vandens pypkių (kaljanų įranga), tokia kaip Karma, Maklaud, Steamulation, Mamay Customs, Union.

 

KALJANO BARAS

THE OFFICE CLUB

Kaljano baras The Office Club jau kurį laiką Vilniuje yra įsikūręs Jogailos g. 8. Senamiestyje. Tai viena naujausiai atsidariusių vietų sostinėje, kaip ir aukščiau aprašyti kaljano barai, jame nėra itin daug vietos. Savaitgaliais vertėtų rezervuoti staliukus . Pagal šiuo metu (2023 m. I pusmečio) esamus įvertinimus, galime pamatyti, jog 48 lankytojai šią vietą įvertino 4.9 iš 5 balų. 

Šiame kaljano bare naudojama įvairių prekinių ženklų vandens pypkių (kaljanų įranga), tokia kaip Maklaud.

 2023 metų vasaros laikotarpiu, šis kaljanų baras laikinai nedirba.

KALJANO BARAS

EPA Hookah Lounge

Kaljano baras EPA Hookah lounge Vilniuje yra įsikūręs A. Vivulskio g. 3. Naujamiestyje. Ši vieta pasižymi paprastumu, bet sukurta tikrai jauki atmosfera. Čia dirbantys profesionalai parodys kokia iš tiesų turi būti kokybiška kaljano sesija. Pagal šiuo metu (2023 m. I pusmečio) esamus įvertinimus, galime pamatyti, jog 61 lankytojas šią vietą įvertino 4.9 iš 5 balų. 

Šiame kaljano bare naudojama įvairių prekinių ženklų vandens pypkių (kaljanų įranga), tokia kaip Alpha, Koress, Maklaud.

 

Jei esate kaljano baro savininkas ir norite, kad šiame straipsnyje atsirastų informacija apie jūsų kaljano barą ar vandens pypkių klubą – parašykite mums info@old.7miglos.lt. Mes patalpinsime nuorodą į jūsų puslapį ir trumpai aprašysime jūsų vietą. Jei esate kaljano baro lankytojas ar tiesiog skaitydami straipsnį pastebėjote, jog mūsų patalpinta informacija yra klaidinga, prašome informuoti mus el. paštu info@old.7miglos.lt nurodant kokią informaciją turėtume keisti.

KAIP IŠSIRINKTI KARŠČIO KAMERĄ?
KAIP IŠSIRINKTI VALYMO PRIEMONĘ KALJANUI?
KAIP IŠSIRINKTI KALJANO TAURELĘ?
AR SAUGU VARTOTI AKMENĖLIUS KALJANUI?
KUR LIETUVOJE ĮSIGYTI KALJANO PREKIŲ?

Dar neapsilankei pas mus? Kviečiam kavos!

Kaune, Marijampolėje ir Klaipėdoje.

Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.