Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

Kaljano tabakas Lietuvoje – kur įsigyti?

LR ĮSTATYMAI DRAUDŽIA VYKDYTI PREKYBĄ BETKOKIU TABAKU INTERNETE. PARDUOTUVIŲ IR BARŲ ADRESAI:

7 MIGLOS KLAIPĖDA

VANDENS PYPKIŲ KLUBAS IR TABAKO, KALJANŲ IR PRIEDŲ PARDUOTUVĖ

TELEFONAS

7 MIGLOS KAUNAS

KALJANO BARAS, TABAKO, KALJANŲ IR PRIEDŲ PARDUOTUVĖ

TELEFONAS

7 MIGLOS MARIJAMPOLĖ

KALJANO BARAS, TABAKO, KALJANŲ IR PRIEDŲ PARDUOTUVĖ

TELEFONAS

Kur įsigyti kaljano prekių Kaune?

Baltijos g. 5A įsikūrusioje kaljano reikmenų  parduotuvėje 7 Miglos. Čia rasite didelį skonių pasirinkimą. Mūsų darbuotojai profesionaliai pakonsultuos perkant tiek kaljaną, tiek renkantis skonius. Taip pat čia įsikūręs kaljano baras. Parduotuvė ir baras dirba kiekvieną dieną

Kur įsigyti kaljano prekių Marijampolėje?

Gedimino g. 28 įsikūrusioje kaljano reikmenų parduotuvėje 7 Miglos. Čia rasite didelį skonių pasirinkimą. Mūsų darbuotojai profesionaliai pakonsultuos perkant tiek kaljaną, tiek renkantis skonius. Taip pat čia įsikūręs kaljano baras. Parduotuvė ir baras dirba visada, nuo 18 valandos, išskyrus pirmadienį ir sekmadienį

Kaljano tabakas LR parduodamas tik fizinėse parduotuvėse!

Lietuvoje kaljano tabako pardavimą ir vartojimą reglamentuoja “Tabako kontrolės įstatymas“. Šiame įstatyme apibrėžiami pagrindiniai su tabako pardavimu ir vartojimu susiję aspektai. Lietuvoje tabako industrija yra stipriai reglamentuota ir vis labiau varžoma. Kaljano tabakas – į rūkomojo tabako sąvoką įeinantis produktas. Tą galime pastebėti vien atsivertę Valstybinės Mokesčių Inspekcijos puslapį, kuriame visuomenė informuojama apie Lietuvoje patvirtintus akcizus.

Šiuo metu akcizas rūkomajam tabakui yra 78,5 Eur už 1 kg (2020-03-19). Tuo tarpu Vokietijoje, kaljano tabakui taikomas 22 Eur už kilogramą akcizas (2020-03-19). Pasigilinus, galima atrasti ir daugiau šalių, kuriose kaljano tabakui taikomas mažesnis akcizas, nei cigarečių kategorijos tabakui.

EITI Į PARDUOTUVĘ

Lietuvoje tabako kontrolės įstatymas draudžia kaljano tabaką pardavinėti internetu. Toks sprendimas yra pakankamai logiškas, nes internetinėms parduotuvėms leidus prekiauti internetu, išliktų rizika, jog tabako gaminius galėtų įsigyti jaunesni nei 18 metų asmenys. Šiuo metu Vokietijoje yra svarstoma drausti kaljano tabako prekybą internetu, vien dėl rizikos parduoti tabaką jaunesniems nei 18 metų, asmenims.

Lietuvoje kaljano tabaką galima įsigyti tik fizinėse parduotuvėse.

Dar neapsilankei pas mus? Kviečiam kavos!

Kaune, Marijampolėje ir Klaipėdoje.

Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.