Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

Kanapių arbata: nauda ir paruošimas. Vertingi patarimai

Kanapių arbata tampa vis populiaresne pasirinkimo forma tarp žmonių, kurie siekia mėgautis kanapėmis ir jų naudingomis savybėmis, bet nenori jų rūkyti. Šis gėrimas ne tik skanus, bet ir teikia daug privalumų sveikatai. Šiame straipsnyje sužinosite apie arbatos iš kanapių poveikį ir jos paruošimą, taip pat suprasite, kodėl kanapės yra ne narkotinė medžiaga.

Kanapių arbatos nauda

Kanapės yra augalas, kuris yra įvairiai vertinamas dėl savo kanabinoidų turinio, tokių kaip delta-9-tetrahidrokanabinolis (THC) ir kanabidiolis (CBD). Arbata gali turėti šias naudingas savybes:

 • Raminantis poveikis: Kanapėse esantys kanabinoidai gali padėti sumažinti stresą ir nerimą bei skatinti raminantį efektą.
 • Skausmo mažinimas: Kanabidiolis (CBD) yra žinomas dėl savo skausmą mažinančių savybių, todėl arbatos gali būti naudingos tiems, kurie kenčia nuo skausmo ar lėtinės skausmo būklės.
 • Palaikanti imuninę sistemą: Kanapėse esantys kanabinoidai gali padėti stiprinti imuninę sistemą ir organizmo atsparumą.

Kanapės nėra narkotinė medžiaga

Svarbu pažymėti, kad kanapės, iš kurių gaminamos arbatos, yra skirtingos nuo narkotinių kanapių, žinomų kaip marihuanos. Kanapių arbatos džiovinti lapai arba žiedai turi žemą delta-9-tetrahidrokanabinolio (THC) kiekį, todėl neturėtumėte patirti psichoaktyvaus poveikio, susijusio su marihuana. Arbatos yra saugios ir teikia tik naudingas medžiagas be psichotropinio poveikio.

Arbatos iš kanapių paruošimas

Gaminant šio augalo arbatą, jums reikės:

 • Džiovintų kanapių lapų arba žiedų
 • Vandens
 • Prieskonių (pasirinktinai)

Žingsniai, kaip pasigaminti skanios arbatos iš kanapių puodelį:

 1. Įpilkite vandens į puodelį ir dėkite jį ant ugnies ar kaitros šaltinio.
 2. Kai vanduo pradės virti, pridėkite džiovintus kanapių lapus arba žiedus.
 3. Palikite juos virti apie 5-10 minučių.
 4. Jei norite, galite pridėti prieskonius, pvz., citriną arba medų, kad pagerintumėte skonį.
 5. Nukoškite arbatą per sietelį į puodelį.
 6. Gerkite su malonumu!

Jei neturite birių kanapių lapų, galite naudoti jau paruoštą kanapių arbatą, kuria prekiaujame mūsų parduotuvėje:

Arbatos iš kanapių yra puikus būdas mėgautis kanapių naudingomis savybėmis be rūkymo arba vartojimo kitais būdais. Ji gali turėti raminantį poveikį, padėti mažinti skausmą ir stiprinti imuninę sistemą. Svarbiausia, kanapės nėra narkotinė medžiaga, ir kanapių arbatos yra saugios bei legalios alternatyvos. Mėgaukitės šiuo skaniu gėrimu ir atraskite šios arbatos privalumus!

Dar neapsilankei pas mus? Kviečiam kavos!

Kaune, Marijampolėje ir Klaipėdoje.

Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.