Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

Kaljanų apžvalgos

Kaip išsirinkti kaljaną? 2021 metų mados

Šiuo metu išsirinkti kaljaną gali būti labai sudėtinga, tad kviečiame pasisemti naudingos informacijos. Tikimės, jog atsakysime į jūsų klausimus. Kasmet kaljano kultūra auga vis labiau. Tai puikiai matosi tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Kartais atrodo, jog vartotojų jau niekas nenustebins, bet atsiranda tokių gamintojų, kurie kaljano kultūrą pakelia į vis aukštesnį lygmenį. Nors kaljano kultūra plečiasi, atsiranda kita problema – kaip tarp tokios gausybės kaljano gamintojų išsirinkti būtent tai ko reikia. Neretas gamintojas ar pardavėjas gali jums sudaryti įspūdį, jog tam tikros kaljano savybės yra būtinos ir be jų kaljano naudojimas bus ne toks smagus. Nors iš tiesų mes išskyrėme 5 kriterijus, kuriais vadovaujantis jūs lengvai pasirinksite kokio kaljano jums reikia – kelioninio ar namams? Prabangaus ar pigaus? Aukštesnio ar žemesnio? Į visus šiuos klausimus ir dar daugiau atsakysime šiame straipsnyje. Norime, jog informacija būtų objektyvi, todėl stengsimės neminėti jokio kaljano prekės ženklo.

BIUDŽETAS – KIEK PINIGŲ KAINUOJA KALJANAS?

Norite išleisti mažiau, bet gauti daugiau ir išsirinkti kaljaną, kuris bus geriausias pagal kainos ir kokybės santykį? Tuomet apsibrėžkite kiek pinigų norite išleisti. Prie kaljano dažniausiai reikia įsigyti papildomus priedus, be kurių naudojimasis vandens pypke gali būti ne toks patogus, kaip norėtųsi. Klausimas yra toks – už 100 eur įsigyti tik kaljaną su kolba, kandikliu ir žarna, ar vis dėl to išleisti 135 eur ir nusipirkti pilną komplektą vienu mygtuko paspaudimu?

GYVENIMO BŪDAS – KUR DAŽNIAU KALJANĄ NAUDOSIME?

Esate žmogus, kuris mėgsta keliauti – ar tas, kuris daugiau laiko praleidžia namuose? Toks klausimas leis jums suprasti, kokio reikia kaljano – kompaktiškesnio ar didesnio? Mažas kaljanas (iki 35 cm) gali būti ne toks patogus naudojant namuose, kai pavyzdžiui susirenka didesnė kompanija žmonių. Pastačius ant stalo mažesnį kaljaną yra didesnė tikimybė nuversti taurę, žarną įdėti į maistą. Dėl ko reikėtų galvoti apie kaljaną nuo 60 cm. Tokio kaljano žarnos jungtis yra aukščiau, nei mažesnio. O taip pat didesnis kaljanas gali būti ir interjero detalė. Mažesnį kaljaną išsirinkti rekomenduojame kai norite jį pasiimti su savimi, pavyzdžiui, keliaujant automobiliu. Tokiu atveju norisi sutaupyti kuo daugiau vietos. Todėl įsigijus mažą kaljano dėžutę ir sudėjus visus priedus, vandens pypkė bus saugiai ir patogiai transportuota į bet kurį pasaulio kraštą.

MEDŽIAGŲ KOKYBĖ – AR MUMS REIKALINGAS ILGAAMŽIS DAIKTAS?

Tai faktorius, kuris nėra pats svarbiausias, bet gali būti svarbus, norint sužinoti, ar kaljanas tarnaus ilgiau. Kadangi gyvename vartojimą skatinančiame pasaulyje, natūralu, jog kai kurie gamintojai stengiasi patenkinti kuo didesnį kiekį vartotojų. Išsirinkti kaljaną pagal medžiagų kokybę nėra labai sudėtinga. Pirkdami įvertinkite kokios medžiagos naudojamos: plienas, aliuminis, mediena. Paprastai daugelis gamintojų naudoja maistinį plieną, kuris yra viena atspariausių medžiagų vandens poveikiui. Plieniniai kaljanai paprastai yra ilgaamžiai ir turi išliekamąją vertę. Aliuminiai kaljanai ar kaljanai su aliuminio apdaila paprastai gaminami taupymo sumetimais. Tokie kaljanai nepasižymi ilgaamžiškumu. Esant didesniam mechaniniam poveikiui, gali atsirasti įbrėžimai, sriegiai sunkiau atsisuka. Neretas kaljanas gaminamas su anoduoto aliuminio apdaila. Tokia apdaila yra mažiau atspari įbrėžimams, ją lengva sugadinti. Tad kaljaną reikės labiau saugoti. Medis dažniausiai naudojamas kaip dizaino elementas ir paprastai nesiliečia su kaljano dūmu, vandeniu. Atkreipkite dėmesį ar mediena yra lakuota. Paprastai didžioji dauguma gamintojų, medieną apdirba taip, kad naudojant kaljaną ji neprarastų savo pirminės išvaizdos.

KALJANO FUNKCIONALUMAS

Visi kaljanai turi vienodą principą – traukiant oro srautas iš taurelės, kaljano stiebu keliauja per vandenį esantį kaljano kolboje ir per žarną su kandiklį patenka į mus. Ir to paneigti niekas negali – kitokio kaljano principo dar niekas nesugalvojo, o jei ir sugalvojo, tai greičiausiai bus mažai panašu į kaljaną. Dėl ko paprastai pardavėjai siūlo paprastus “stick” tipo kaljanus, kurie neturi kažkokių įmantrių funkcijų, bet atlieka savo darbą taip, kaip reikia. O visa kita yra jau papildomi malonumai. Ar tai įmantresnė lėkštutė, ar vilko galva per kaljano stiebo vidurį. O gal dūmų išpūtimas po lėkštute ar virš jos – tai tik papildomi “žaisliukai” kurie labiau mieli akiai, bet nuo to kaljano sesijos kokybė nei pagerės nei pablogės. Tiesiog kiekviena reklamuojama gamintojo funkcija yra reklama, kuri leidžia išsiskirti iš minios.

DIZAINAS – KAI NORI GRAŽŲ KALJANĄ IŠSIRINKTI

Funkcionalumo skiltyje jau minėjome, jog kaljanai dažnai yra gaminami su papildomais dizaino elementais, kurie gali turėti įdomesnes, neįprastas funkcijas. Dizainas gali sukurti kokybės įspūdį, atrodo žiūrint atsiliepimus, stebint nuotraukas, kaljanas gal ir gražus, bet realybėje jo naudojimas atneša daug vargo. Nebent yra galimybė prekę pačiupinėti realioje parduotuvėje. Bet jei tokios galimybės nėra, tuomet geriausia kliautis kitų žmonių patirtimi, jei tokia yra.

Tikimės, jog atsakėme bent į dalį jūsų klausimų. Pasirinkite ką norite toliau daryti:

Rašykite ir skambinkite mums, padėsime!

FB Messenger 24/7

El. paštu 24/7

Telefonu 10:00-21:00

Daugiau informacijos:

KAIP IŠSIRINKTI KARŠČIO KAMERĄ?
KAIP IŠSIRINKTI VALYMO PRIEMONĘ KALJANUI?
KAIP IŠSIRINKTI KALJANO TAURELĘ?
AR SAUGU VARTOTI AKMENĖLIUS KALJANUI?
KUR LIETUVOJE ĮSIGYTI TABAKO?

Dar neapsilankei pas mus? Kviečiam kavos!

Kaune, Marijampolėje ir Klaipėdoje.

Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.