Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

Kaljanų apžvalgos

Kaljano angliukų prekybininkai jau 2021 metų liepos birželio mėn., pradėjo kalbėti jog atsiranda keblumų su kaljano anglies transportavimu. Priežastis labai žemiška. Pasaulyje yra ribotas kiekis jūrinių konteinerių. Jie yra nuomojami. Šiuo metu paklausa gabenti prekes jūriniais konteineriais yra išaugusi, o kaip žinia pasiūla ne tai, kad yra tokia pat, bet net sumažinta. Kai susiklosto tokia situacija, atsiranda pirmumo eilė tam tikroms prekėms, kaip pvz. COVID suvaldyti skirtos prekės. Po to seka elektronika, buities prekės, ir t.t. Kas yra pelningiau ir reikalingiau.

Dėl to vežėjai pradeda kelti papildomas sąlygas tokiems kroviniams, kaip kaljano angliukai. Tai anot vežėjų yra pavojingas (pvz. degus) krovinys. Dėl ko daug kas tiesiog nenori gabenti, argumentuodami didelėmis rizikomis. O jei kas nors ir gabena, tuomet nustato didelę gabenimo kainą.

Ką iš viso to gauname? 

Galų gale – brangesnę prekę. Šiai dienai anglių kaina didmenoje lyginant su praeitų metų kaina sukilusi per 0,60-0,70 eur už 1 kg. Anglių pasirinkimas Europos distributorių sandėliuose yra labai menkas, kainos užsilankstę juodai.

Koks šio įrašo tikslas? 

Tiesiog paprastai paaiškiname, kodėl anglių kaina greitu metu gali siekti ir 8,0 eur/kg. Tai yra būtent dėl aukščiau aprašytos situacijos. Pamažu senka atsargos, kurios buvo įsigytos prieš pabrangimą. Neteigiame, kad dabar reiktų pulti apsirūpinti anglimi. Tik panašu, jog ryškėja tendecija, jog kaljano angliukai gali brangti daugiau kaip 15 proc.

7 MIGLOS KAUNAS

KALJANO BARAS, TABAKO, KALJANŲ IR PRIEDŲ PARDUOTUVĖ

TELEFONAS

7 MIGLOS MARIJAMPOLĖ

KALJANO BARAS, TABAKO, KALJANŲ IR PRIEDŲ PARDUOTUVĖ

TELEFONAS

Daugiau naudingos informacijos rasite mūsų autoriniuose straipsniuose:

KAIP IŠSIRINKTI KARŠČIO KAMERĄ?
KAIP IŠSIRINKTI VALYMO PRIEMONĘ KALJANUI?
KAIP IŠSIRINKTI KALJANO TAURELĘ?
AR SAUGU VARTOTI AKMENĖLIUS KALJANUI?
KUR LIETUVOJE ĮSIGYTI TABAKO?

Dar neapsilankei pas mus? Kviečiam kavos!

Kaune, Marijampolėje ir Klaipėdoje.

Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.